1 вересня 2022 року. Вітаємо з Днем знань! Повертаємося до навчання!

Дорогі діти, шановні батьки, вельмиповажні педагоги!

Вітаю вас з початком навчального року, зі святом Знань!

1 вересня до класів нашого ліцею зайде 879 учнів. Сьогодні наймолодші учні — першокласники вперше ступили на поріг нашого закладу. Нехай школа стане для них другою домівкою, а клас — згуртованою родиною. Нехай цей день стане успішним стартом для нового навчального року, а особливо випускникам, символом дивовижних звершень та відкриттів, а шкільне життя буде для нас усіх цікавим та пізнавальним. Грандіозних успіхів у навчанні, віри в себе, яскравих прагнень і професійних перемог!

Сподіваюсь на розуміння і відповідальність кожної родини, на подальшу співпрацю і партнерство всіх учасників освітнього процесу заради досягнення нашої спільної мети — забезпечення якісної освіти, виховання та розвитку наших дітей.

Батькам першокласників бажаю великої любові та терпіння на освітньому шляху довжиною в 12 років, батьківської мудрості, поваги та порозуміння з учителями. Усім — міцного здоров’я, щастя і добробуту в родинах!

Вам, шановні колеги, у перший день нового навчального року бажаю наснаги та стійкості, творчих здобутків, поваги та вдячності від учнів та батьків за вашу самовіддану працю.

Міська влада, громадська організація батьків ліцею «Доля дітей в батьківських руках», наші працівники зробили все можливе для підготовки закладу до роботи в умовах воєнного стану. Новини про ворожі обстріли,  постійні сигнали повітряної тривоги затьмарюють це свято. Проте ми знаємо, що кожен день наближає нас до перемоги. Переконана, що наступне 1 вересня,  свято Дня знань ми зустрінемо у вільній, мирній Україні.

У цей день хочеться щиро подякувати тим, хто сьогодні, зі зброєю в руках відстоює територіальну цілісність України, щира вдячність нашим волонтерам, усім, хто наближає нашу перемогу!

Щиро бажаємо усім українцям миру, щастя, здоров’я, добра, впевненості у завтрашньому дні, щоб серця наповнювалися гордістю за нашу Україну!

Отож, розпочинаємо відлік часу нового навчального року. Вірю, що спільними зусиллями ми зробимо його яскравим, творчим, насиченим значущими подіями і добрими справами, новими знаннями і новим життєвим досвідом. Нехай для кожного він принесе здоров’я, мир, добробут і спокій на нашу землю.

Зі святом Знань, з новим навчальним роком!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Директор ліцею Руслана БАБУХ

2 коментарі до “1 вересня 2022 року. Вітаємо з Днем знань! Повертаємося до навчання!”

1. Скажу так, це сама найкраща школа(Ліцей) в якому я вчився, дуже дякую всім вчителям за знання!