Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

Бабух Руслана Іванівна Директор навчально-виховного закладу (середньої загальноосвітньої школи, спеціалізованої школи, гімназії, інтернату і т. ін.) Вища категорія Учитель-методист Укр.л., Укр.м. Магістр – повна вища
Настенко Ольга Віталіївна Заступник директора з навчально-методичної роботи Спеціаліст Кандидат наук (PhD) Етика, Укр.л., Укр.м. Магістр – повна вища
Позднякова Лариса Миколаївна Заступник директора з навчально-виховної  роботи Вища категорія Учитель-методист Алг., Геом., Матм., Фіз. Кабінет заступника директора з НВР Магістр – повна вища
Руснак Лариса Валентинівна Заступник директора з виховної  роботи Вища категорія Учитель-методист Нім.м. Кабінет заступника директора з виховної роботи Магістр – повна вища
Житарюк Анастасія Русланівна Заступник директора у початковій школі  1-В Спеціаліст Анг.м., арт, арт-hand, всесвіт, Матм., Укр.м., фзхв, Фіз.к. Магістр – повна вища
Атаманюк Марина Юріївна Педагог-організатор  9-В 2 категорія Труд Магістр – повна вища
Аністратенко Тетяна Валеріївна Вчитель Вища категорія Учитель-методист Інф. Магістр – повна вища
Бавровська Емілія Миколаївна Вчитель 10-Б Вища категорія Учитель-методист Алг., Астр., Геом., Матм., Фіз. Кабінет математики Спеціаліст – повна вища
Байталюк Олена Вікторівна Вчитель  3-Б Вища категорія Учитель-методист Диз. і тех, Літ.чит., Матм., Обр.мист., Укр.м., ЯДС Кабінет 4Б Спеціаліст – повна вища
Білецька Марія Сергіївна Вчитель Без категорії Анг.м. Молодший бакалавр – фахова передвища
Бодян Світлана Михайлівна Вчитель Без категорії Старший учитель Фіз.к. Неповна вища(Середня спеціальна)
Величко Марина Іллівна Вчитель  3-А 1 категорія Матм., Укр.м., Чит., ЯПС Магістр – повна вища
Вітвіцька Наталія Юріївна Вчитель 1 категорія Анг.м. Магістр – повна вища
Голик Наталія Василівна Вчитель Вища категорія Учитель-методист Інф. Магістр – повна вища
Голяр Світлана Василівна Вчитель Спеціаліст Спеціаліст – повна вища
Грис Ілона Михайлівна Вчитель  2-А Вища категорія Учитель-методист Диз. і тех, Літ.чит., Матм., Обр.мист., Укр.м., ЯДС Кабінет 1А Спеціаліст – повна вища
Губатюк Ігор Володимирович Вчитель Вища категорія Кандидат наук Ек., Економ., Прикл. фін, ФГС, Фін.культ. Магістр – повна вища
Дутка Леся Степанівна Вчитель Вища категорія Учитель-методист Пізнаємо п Спеціаліст – повна вища
Заремба Марина Сергіївна Вчитель  2-В 2 категорія Диз. і тех, Літ.чит., Матм., Обр.мист., Укр.м., ЯДС Кабінет 1В Магістр – повна вища
Заячук Оксана Григорівна Вчитель Вища категорія Кандидат наук,
Учитель-методист
Геогр. Магістр – повна вища
Іваницька Наталія Михайлівна Вчитель  6-А Вища категорія Мист., МОМ, Обр.мист., Техн., Труд Спеціаліст – повна вища
Іванська Вікторія Русланівна Вчитель  4-Б Без категорії Літ.чит., Матм., Обр.мист., Укр.м., ЯПС Бакалавр – перший рівень вищої
Кавецький Орест Ярославович Вчитель 1 категорія Анг.м. Спеціаліст – повна вища
Карімова Анжела Георгіївна Вчитель 11-Б Вища категорія Учитель-методист Вс. іст., Гр. осв., Іст., Іст. вступ, Іст. Укр., МГП, Право Кабінет правознавства Спеціаліст – повна вища
Кемінь Уляна Володимирівна Вчитель 2 категорія Кандидат наук (PhD) Магістр – повна вища
Кінащук Ірина Степанівна Вчитель  4-В Без категорії Диз. і тех, Літ.чит., Матм., Обр.мист., Укр.м., Фіз.к., ЯДС Неповна вища(Середня спеціальна)
Кіцнак Ірина Василівна Вчитель  1-Б 1 категорія Матм., НГП, НГЧ, Фіз.к., ЯДС Спеціаліст – повна вища
Козловська Алла Владиславівна Вчитель  7-В Вища категорія Учитель-методист Зар.Літ., УКЛГ Спеціаліст – повна вища
Колісник Людмила Леонідівна Вчитель  5-А Вища категорія Старший учитель Укр.л., Укр.м. Кабінет української мови та літератури Спеціаліст – повна вища
Коротеєва Наталія Миколаївна Вчитель Вища категорія Старший учитель Зар.Літ. Кабінет зарубіжної літератури Спеціаліст – повна вища
Косов Валерій Леонідович Вчитель Вища категорія Старший учитель Фіз.к. Спеціаліст – повна вища
Кузик Павло Васильович Вчитель Спеціаліст Фіз.к. Спеціаліст – повна вища
Кукоба Аліна Василівна Вчитель Вища категорія Старший учитель Інф., Обр.мист. Спеціаліст – повна вища
Кушнір Анатолій Васильович Вчитель Вища категорія Учитель-методист Муз. Кабінет музичного мистецтва Спеціаліст – повна вища
Кушнір Олена Зіновіївна Вчитель Вища категорія Старший учитель Диз. і тех, Муз. Кабінет музики Спеціаліст – повна вища
Кушнірук Юлія Володимирівна Вчитель Вища категорія Учитель-методист Диф.хім., Пізнаємо п, Хім. Кабінет хімії Спеціаліст – повна вища
Леонова Ольга Миколаївна Вчитель 2 категорія ГПД, Диз. і тех, Обр.мист. Спеціаліст – повна вища
Ливарюк Володимира Богданівна Вчитель  7-Б Вища категорія Учитель-методист Укр.л., Укр.м. Кабінет української мови та літератури Спеціаліст – повна вища
Лисак Наталія Ярославівна Вчитель  7-А 2 категорія ЗУ, Люд.здор., ОБЖ, Пізнаємо п, Хім. Спеціаліст – повна вища
Лисенко Наталія Анатоліївна Вчитель  8-А Вища категорія Старший учитель Анг.м. Спеціаліст – повна вища
Максимчук Олена Василівна Вчитель  9-Б Вища категорія Старший учитель Алг., Геом., Матм. Кабінет математики Спеціаліст – повна вища
Максимюк Наталія Валеріївна Вчитель  1-А Вища категорія Старший учитель Диз. і тех, Матм., НГП, НГЧ, Обр.мист., ЯДС Кабінет 2Б Спеціаліст – повна вища
Мандрюк Таїсія Анатоліївна Вчитель Без категорії Молодший бакалавр – фахова передвища
Маніліч Романія Теодорівна Вчитель  8-В Вища категорія Учитель-методист Алг., Геом., Інф., Матм. Кабінет інформатики Спеціаліст – повна вища
Марчук Максим Юрійович Вчитель Спеціаліст Техн., Труд Неповна вища(Середня спеціальна)
Мітя Ліна Пилипівна Вчитель  8-Б Вища категорія Учитель-методист Укр.л., Укр.м. Кабінет української мови та літератури Спеціаліст – повна вища
Міхєєва Ганна Василівна Вчитель 10-А Вища категорія Учитель-методист Біол., Біол. ек., ЗБД, ОБЖ Кабінет біології, Лабораторія біології Магістр – повна вища
Міцкан Олексій Вікторович Вчитель Без категорії Астр., Фіз. Магістр – повна вища
Недужко Лідія Михайлівна Вчитель  5-Б Вища категорія Учитель-методист Анг.м. Магістр – повна вища
Николайчук Сергій Іванович Вчитель Спеціаліст ЗУ Магістр – повна вища
Новлюк Олександра Леонідівна Вчитель  3-В Вища категорія Учитель-методист Диз. і тех, Літ.чит., Матм., Обр.мист., Укр.м., ЯДС Кабінет 4В Магістр – повна вища
Овчіннікова Тетяна Михайлівна Вчитель  9-А Вища категорія Учитель-методист Укр.л., Укр.м. Кабінет української мови та літератури Спеціаліст – повна вища
Онуфраш Галина Миколаївна Вчитель  6-Б Вища категорія Старший учитель Інф., Фіз. Кабінет інформатики Спеціаліст – повна вища
Панцир Тетяна Валеріївна Вчитель  5-В Спеціаліст Укр.л., Укр.м. Спеціаліст – повна вища
Полич Таїсія Василівна Вчитель Спеціаліст Фіз.к. Магістр – повна вища
Романюк Любов Миколаївна Вчитель Без категорії Старший учитель Техн., Труд Кабінет обслуговуючої праці Неповна вища(Середня спеціальна)
Сопко Христина Василівна Вчитель  6-В 2 категорія Нім.м. Магістр – повна вища
Тарбінська Тетяна Вікторівна Вчитель 11-А Вища категорія Учитель-методист Біол., Біол. ек., ЗБД, Люд.здор., ОБЖ, Пізнаємо п Кабінет ОБЖ Магістр – повна вища
Тимчук Богдан Іванович Вчитель Спеціаліст Вс. іст., Іст. вступ, Іст. Укр. Кабінет математики Бакалавр – перший рівень вищої
Трекуш Наталія Георгіївна Вчитель Вища категорія Учитель-методист Алг., Геом., Логіка, Матм. Спеціаліст – повна вища
Успенський Данило Сергійович Вчитель Спеціаліст Анг.м. Магістр – повна вища
Чеботар Наталія Василівна Вчитель  4-А 1 категорія Диз. і тех, Літ.чит., Матм., Обр.мист., Укр.м., Фіз.к., ЯДС Спеціаліст – повна вища
Чорна Антоніна Петрівна Вчитель  2-Б Вища категорія Учитель-методист Диз. і тех, Літ.чит., Матм., Обр.мист., Укр.м., ЯДС Кабінет 1Б Спеціаліст – повна вища
Шевчук Інна Степанівна Вчитель Без категорії ГПД, Фіз.к.
Шидей Анастасія Юріївна Вчитель Без категорії Інф. Неповна вища(Середня спеціальна)
Штефуряк Жанна Вікторівна Вчитель 2 категорія Анг.м. Спеціаліст – повна вища
Шуманський Олександр Григорович Вчитель Спеціаліст Фіз.к. Бакалавр – перший рівень вищої
Яцишин Павло Андрійович Вчитель Спеціаліст Геогр. Магістр – повна вища