Шановні батьки майбутніх першокласників 2024!

Чернівецький ліцей № 12 «Ювілейний» Чернівецької міської ради

Перші серед рівних Primus inter pares

Запрошення до 1 класу 2024-2025
Запрошення до 1 класу 2024-2025

 

Початкова школа розміщена на вул. Лесі Українки, 18, в окремому корпусі та є однією із кращих шкіл нашого міста. Тут створені оптимальні умови для навчання та всебічного розвитку школярів.

Для дітей-початківців функціонує бібліотека, спортивний та читальний зали, їдальня, просторі й світлі класи, гарно обладнані ігрові кімнати, створено новий освітній простір.

В приміщенні початкової школи працює міська дитяча музична школа № 4 та дитяча спортивна школа, проводяться заняття з образотворчого мистецтва, художньої гімнастики, настільного тенісу.

Ліцей є багатопрофільним. Учні мають можливість оволодіти предметами правового, біологічного та економічного профілів.

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти

Прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1-го класу розпочинається 01.04.2024 р.

Прийом заяв батьків та документів для зарахування дітей до 1-го класу здійснюється через портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти». При натисканні на посилання  з’явиться сторінка закладу. Оберіть кнопку створення заявки. Відкриється нове вікно, введіть логін та пароль.  Якщо Ви вже маєте логін і пароль у системі ел. реєстрації до садочків REG.ISUO.ORG, можете використати їх для входу, якщо ні, то заєєструйтесь.

https://school.isuo.org/school/view?id=5972

Дотримуйтеся інструкції на сайті електронної реєстрації.

Для батьків, які не мають можливості зареєструватися і подати заяву та документи онлайн, визначено день ВІВТОРОК з 15.00 до 17.00  для прийому документів.

Зарахування дітей до 1 класу на 2024/2025 н.р. здійснюється в порядку черговості подання заяви і документів та їх реєстрації, не перевищуючи кількість 24 учнів у класі (стаття 12, п. 2 ЗУ “Про повну загальну середню освіту”)

Територія обслуговування

Наші контакти:

e-mail: licey12uvileyniy@gmail.com

Наша адреса: вул. Л. Українки, 18.

Тел. 52-27-11, 52-26-45, 52-75-89

Для підтвердження електронної заяви та зарахування дитини до 1-го класу одному з батьків потрібно обов’язково до 31 травня 2023 року звернутися до закладу освіти особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та подати всі необхідні документи (оригінали та копії):

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

 для зарахування учня

до Чернівецького ліцею №12 «Ювілейний»:

 • заява встановленого зразка;
 • копія свідоцтва про народження;
 • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089 (у випадку подання копій документів оригінали мають бути подані до 31.05.2024).
 • оригінали документів, що підтверджують фактичне місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

Документами, що підтверджують першочерговість зарахування дітей, які проживають на території обслуговування,  вважати:

 1. паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини чи законних представників;
 2. довідка про реєстрацію місця проживання особи(дитини або одного з її батьків чи законних представників) за формою згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207;
 3. довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особиза формою згідно з додатком до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб»
 4. документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу житла тощо);
 5. рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;
 6. документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/піднайму/оренди тощо), укладений між фізичними особами (що для цілей цього Порядку підтверджує місце проживання за умови його реєстрації відповідно до статті 158Житлового кодексу Української РСР або нотаріального посвідчення відповідно до законодавства) чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;
 7. довідка про проходження служби у військовій частині(за формою згідно з додатком 10 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207);
 8. акт обстеження умов проживання(за формою згідно з додатком 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»;
 9. інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників.

Наша територія обслуговування (оновлений список на 20.11.2023)

вул. А.Жуковського -18, 20, 11-19 (непарні),
вул. Б.Хмельницького-41, вул. Трояндова,
вул. Конституційна -4-20 (парні), 1-23 (непарні),
вул. Г.Сковороди, вул. Й.Гете, вул. М.Лисенка,
вул. Ф.Шіллера, вул. І.Котляревського,
вул. М.Грушевського -6,8, вул. А.Міцкевича -2-12
(парні), 7-15 (непарні), вул. М.Глінки, вул.
О.Ленюка, вул. М.Пирогова -12-до кінця (парні),
9-до кінця (непарні), вул. Лесі Українки-2-28
(парні), 1-21 (непарні), вул. Сіді Таль, вул. Нагірна,
провул. Нагірний, вул. Рошинська, провул.
М.Гастелло, 3-до кінця (непарні), вул. Харківська,
1,2 провул. Харківський, вул. А.Яківчука, провул.
А.Яківчука, вул. А.Пумнула-8-40 (парні), 13-39
(непарні), вул. Балашівська-1,1А, 2-16 (парні),
вул. Запорізька -30, 37-41А (непарні),
вул. І.Черняхівського, вул. Європейського союзу-1-11
(непарні), 2-22 (парні), Університетська-12-28
(парні), 7-19 (непарні), вул. Е.Штейнбарга,
вул. Полтавська, провул. Полтавський,
вул. Самаркандська, вул. Європейського союзу,
вул. Харківська-1-11 (непарні), 2-16 (парні)