Добробуту і мирного життя, гармонії душі і спокою на серці..

Шановні колеги! Прийміть від випускників 11-А класу щиру вдячність за те, що багато років ви ділилися безцінними знаннями, робили навчання не лише цікавим і корисним, але і приємним, за підтримку, увагу до успіхів і невдач. Окрема подяка – за критику і погані оцінки, часто це допомагало дітям удосконалюватися, ставати кращими  і розумнішими. Вірю, що коли відбудеться нова зустріч, у випускників буде можливість потішити  вас своїми життєвими і професійними успіхами! Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, талановитих учнів і задоволення від роботи! Добробуту і мирного життя, гармонії душі і спокою на серці, міцного здоров’я, радості душі і чистої любові серця, вірного щастя і світлої надії!

Ганна МІХЄЄВА, класний керівник 11-А