Німецько-український проєкт “80 років трагедії у Бабиному Яру”

За підсумками міського онлайн-турніру в рамках німецько-українського проєкту «80 Років трагедії у Бабиному Яру», у партнерстві з Чернівецьким музеєм історії та культури євреїв Буковини, команда школи «Буковиночка», під керівництвом учительки історії та правознавства Карімової А.Г. стала переможцем і отримала право взяти участь в освітньому воркшопі «Стежки пам’яті: Чернівці – Харків», який відбудбувся 27-28 жовтня ц.р. у м.Києві. Команда взяла участь у презентації книги “Піжмурки зі смертю. Дитячі рзповіді про недитячу історію” (автори: Микола Кушнір, Анна Ямчук, Наталя Герасим, АннаТарновецька; Чернівецький музей історії та культури євреїв Буковини). Учениці відвідали Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» та «Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс».