Перспективи та переваги вибору художніх професій

27 лютого, у ліцеї №12 “Ювілейний” відбувся захід з профорієнтації для учнів 10 та 11 класів, який провели представники вищого професійного художнього училища №5.
Під час заходу учням було представлено можливості навчання в даному училищі, їм розповіли про перспективи та переваги вибору художніх професій. Учні мали змогу отримати вичерпну інформацію про ці галузі та поради від професіоналів.
Цей захід став корисним допоміжним інструментом для наших здобувачів освіти у виборі своєї майбутньої професії та допоміг їм краще зрозуміти, якими можуть бути їхні перспективи у цих сферах.
Дякуємо представникам вищого професійного художнього училища №5 за цікаву та пізнавальну інформацію, яку вони надали учням! 🎨📚
Профорієнтація художнє училище 5 Профорієнтація художнє училище 5 Профорієнтація художнє училище 5