Щедрий вівторок

Щороку наприкінці листопаду учні нашого ліцею долучаються до міжнародного благодійного руху “Щедрий вівторок”. Цей день об’єднує школярів, їхніх батьків та вчителів навколо благодійності та добрих справ. Для нас “Щедрий вівторок” – можливість донести людям, що благодійність немає меж, вона підходить усім. Кожен може знайти сили та можливості допомогти, адже благодійність – це не тільки гроші.
30 листопада та 1-го грудня ліцеїсти долучилися до Всеукраїнського дня добрих справ. Учні 5 – 11 класів провели благодійний осінній ярмарок. Кошти, які були зібрані (13100 грн. + 11450 грн.), передані на лікування двох наших учнів, які лікуються від важкої онкологічної хвороби. Протягом цих днів у всіх класах пройшли «Уроки Доброти», на яких ліцеїсти розповіли про свої добрі справи. Діти також зібрали фрукти і солодощі, які передали одноліткам, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології,а також малюкам, що виховуються у Будинку дитини. Не залишили без уваги і військових, які захищають нашу державу. Адміністрація ліцею 12 «Ювілейний» щиро вдячна учням та батькам за активну участь в акції “Щедрий вівторок”.
Творіть добро!