“Медична психологія” згуртовує навколо себе нових абітурієнтів… Чернівецький ліцей 12 “Ювілейний”

Упродовж трьох днів студенти Буковинського державного медичного університету (Олена Богдановська, Вероніка Боклаганич, Аліна Поліщук, Анастасія Яворщук – ІІІ курс) разом із професоркою кафедри психології та філософії БДМУ, докторкою педагогічних наук, професоркою Марією Цуркан спілкуються з учнівською молоддю м.Чернівців щодо їхнього вибору майбутньої професії. Зокрема сьогодні, 18 жовтня, зустріч відбулася з учнями Чернівецького ліцею 12 “Ювілейний”. Під час профорієнційного заходу представники університету наголосили на пріоритетності спеціальності “Медична психологія” та перевагах БДМУ. Студентка Аліна Поліщук поділилася досвідом щодо участі в міжнародному тренінгу з проблеми молодіжної політики та дискримінації, а також зазначила, що саме ця спеціальність є тією, що дозволяє швидко працевлаштучатися. Практичні завдання, які виконали ліцеїсти у ході профорієнтації, допомогли учням визначитися у власному становленні та обрати спосіб самоформування та самоусвідомлення. Учні поділилися враженнями від проведеного тренінгу та зазначили, що “медична психологія” – це справді важливо та актуально!