Атестація педагогічних працівників в ліцеї №12 “Ювілейний”

Успіх  становлення і розвитку сучасної школи значною мірою визначається знаннями, творчим потенціалом, професійною майстерністю та загальною педагогічною культурою її працівників.

14 березня вчителі, що атестуються, поділилися з педагогічним колективом своїм досвідом.

Романія Теодорівна МАНІЛІЧ, викладає математику,

вища категорія, вчитель-методист, голова методичного об’єднання вчителів математики та інформатики ліцею.

Творчий звіт Р.Т.Маніліч

Ганна Василівна МІХЄЄВА

вчитель біології, вчитель вищої категорії,

вчитель-методист, її учень склав ЗНО з біології на 200 балів,

голова методичного об’єднання вчителів біології міста,

голова методичного об’єднання вчителів природничих дисциплін ліцею,

автор навчальної програми факультативного курсу «Життя мікросвіту», рекомендованої МОН України для вивчення у навчальних закладах.

Творчий звіт Г.В.Міхєєвої

Лариса Валентинівна РУСНАК, вчитель німецької мови, заступник директора з виховної роботи, вища категорія, вчитель-методист.

Творчий звіт Л.В.Руснак

Юлія Володимирівна КУШНІРУК, досвідчений вчитель хімії,

вища категорія, вчитель-методист, працює педагогом 38 років.

Презентація досвіду Ю.В.Кушнірук

Антоніна Петрівна ЧОРНА, вчитель початкових класів, вища категорія, вчитель-методист, працює педагогом 43,5 роки, улюблена перша вчителька для декількох поколінь випускників.

Творчий звіт А.П.Чорної

Тетяна Вікторівна ТАРБІНСЬКА,

вчитель біології, вища категорія, вчитель-методист.

Валерій Леонідович КОСОВ, вчитель фізичної культури, вища категорія, старший вчитель, працює педагогом 45 років.

Творчий звіт В.Л. Косова

Жанна Корнеліївна КОЗАК, вчитель німецької мови, перша категорія.

Творчий звіт Ж.К.Козак

Тетяна Валеріївна АНІСТРАТЕНКО, вчитель інформатики, вища категорія, старший вчитель, розробник сайту ліцею, адміністратор цифрової платформи Google Workspace, відповідальна за ведення БД «Курс школа» та електронних журналів NZ.UA

Тетяна Юріївна СКРИПНИК, вчитель географії, вища категорія, вчитель-методист, 36 років педагогічного стажу, багато випускників Тетяни Юріївни присвятили себе географії та економіці.

Творчий звіт Т.Ю.Скрипник

Максим Юрійович МАРЧУК, спеціаліст, вчитель трудового навчання,

має 5,5 років педагогічного стажу.

Формування вчителя як творчої особистості, здатної до створення якісно нового, значущого в плані педагогічної діяльності – одне з найважливіших завдань атестації.

Атестація педагогічних працівників ліцею у 2022/2023 н.р. сприяла творчому зростанню педагогів, поширенню перспективного педагогічного досвіду, підвищенню їх кваліфікації, персональної відповідальності за стан навчально – виховної роботи серед учнівської молоді. Базувалась на принципах демократизму, системності, колегіальності, доступності і гласності.

16.03.2023 у Чернівецькому ліцеї №12 відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії закладу.

Атестаційна комісія вирішила:
  1. Порушити клопотання перед атестаційною комісією управління освіти Чернівецької міської ради про присвоєння кваліфікаційної категорії  „спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії» Козак Ж.К., учителю німецької мови.
  2. Порушити клопотання перед атестаційною комісією управління освіти Чернівецької міської ради про підтвердження кваліфікаційної категорії „спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії”  та підтвердження раніше присвоєного педагогічного  звання «старший учитель» Косову В.Л., учителю фізичної культури.
  3. Порушити клопотання перед атестаційною комісією управління освіти Чернівецької міської ради про підтвердження кваліфікаційної категорії „спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії”  та присвоєння педагогічного звання «вчитель-методист»  Аністратенко Т.В.,  вчителю інформатики
  4. Порушити клопотання перед атестаційною комісією управління освіти Чернівецької міської ради про підтвердження кваліфікаційної категорії „спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії”  та підтвердження  раніше присвоєного педагогічного звання «вчитель-методист» :

4.1. Руснак Л.В., учителю німецької мови;

4.2.Чорній А.П., учителю початкових класів;

4.3. Маніліч Р.Т., учителю математики;

4.4 Міхєєвій Г.В., учителю біології;

4.5 Кушнірук Ю.В., учителю хімії;

4.6 Тарбінській Т.В., учителю біології;

4.7 Скрипник Т.Ю., учителю географії.

1. Підтвердити десятий тарифний розряд вчителю трудового навчання і технологій Марчуку М.Ю.